Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla

Zīmēšanas studija bērniem “Brīnumotiņa”(6-16 g.vec.)Zīmēšanas studiju „Brīnumotiņa” apmeklē bērni un jaunieši no  5 gadu vecumu. Nodarbībās audzēkņi zīmē un glezno, radoši eksperimentē ar dažādiem materiāliem, tehnikām. Bērniem tiek dota iespēja piedalīties izstādēs, kā arīdažādos zīmēšanas konkursos.Zīmēšanas studija – Zīmēšanas studijas audzēkņi apgūst zīmēšanas  pamatus, gramatiku. Iepazīstamies ar dažādiem māksliniekiem, zīmēšanas stiliem, apmeklējam izstādes un piedalāmies konkursos, arī starptautiska mēroga. 2013.gadā „Lidice” Čehijā no 60 valstīm dalībniece Agita Reķe ieguva  balvu “Zelta roze”.


Zīmēšanas studija “Gaismas grauds”(7-16 g.vec.)

Audumu apgleznošanas studija(7-15 g.vec.) – audumu apgleznošanas studijā audzēkņi iemācas radoši  un atraktīvi savas idejas realizēt dažādos tekstilmateriālu apdares paņēmienos. Bērniem ļoti patīk zīda apgleznošana un krekliņu apdruka.

Gobelēnu aušanas studija(7-16 g.vec.) – lai austu gobelēnu, ir vajadzīga ļoti liela pacietība, jo uzzīmēto zīmējumu ir jāizauž ļoti precīzi, jāmāk saskaņot dažādos dziju toņus. To apgūst Gobelēnu aušanas studijā. Bērni ir ļoti gandarīti, ja izdevies uzaust iecerēto. Gobelēna audumus var izmantot somiņu, maciņu, spilventiņu un citu priekšmetu gatavošanai.

Grafikas darbnīca Deko (7-16 g.vec.)

Ādas plastikas studija(10-25 g.vec.) – pulciņā “Ādas plastikas studija” gatavojam ādas rotas, spilventiņus un dekoratīvas kastītes no dabīgās ādas. Strādājot audzēkņi iemācas novērtēt dabīgā materiāla skaistumu un iespējas.  Gatavojam rotas, jo rotas var būt ne tikai cilvēkam, tās var būt eglītei, istabai un mājai.

Grafikas studija (10-25 g.vec.)

Koka spēļlietu gatavošana (7-16 g.vec.) – daba mūs ir apveltījusi ar tik unikālu ekoloģisku materiālu kā koks! Salīdzinoši vieglā apstrāde, faktūra, smarža un siltums ir tas iemesls, kāpēc mūsu senči no senatnes prata izgatavot visas sev praktiskai dzīvei nepieciešamās koka lietas un centās tās arī izdaiļot. Pulciņā  izgatavotās spēļlietas, modeļi, koka sadzīves priekšmeti, iededzinātie zīmējumi būs skaistas un funkcionālas lietas gan sev, gan dāvanas draugiem un tuviniekiem.

Mūzikas instrumentu gatavošana (7-25 g.vec.) koks ir pateicīgs materiāls, lai sāktu veidot vienkāršus mūzikas instrumentus.

Kokapstrādes pulciņš (6-16 g.vec.) – kokapstrādes pulciņā skolēniem tiek dota iespēja izgatavot dažādusnoderīgus priekšmetus, apgūstot iemaņas darbā ar koku.

Filcēšanas pulciņš(7-16 g.vec.) – filcēšanas pulciņā strādājam ar dabisku, siltu materiālu – aitas vilnu. Mācāmies filcēt un velt. Te top arī smalki vilnas audumi, kas ir rotāti ar zīdašķiedru.

Keramikas pulciņš (7-16 g. vec.)

Formas pulciņš(7-16 g.vec.) – veidojam dažādas formas darbus no ģipša.

Stikla un grafikas radošā darbnīca (7-16 g.vec.) – pulciņā audzēkņi veido dažādas glezniņas un figūras.

Lietišķās mākslas studija “Mākslas starpbrīdis”(10-13 g.vec.) – interešu izglītības pulciņa „Mākslas starpbrīdis” nodarbībās notiek darbs grupā, pilnveidojot saskarsmes iemaņas un sadarbības prasmes, līdztekus attīstot tēlaino un radošo domāšanu, izmantojot mākslas izteiksmes līdzekļu izmantošanas iespējas, pašizpausmi un interakcijas.

Sociālā izaugsme un integrācija (12-18 g.vec.) – sociālās izaugsmes un integrācijas interešu izglītības pulciņa nodarbībās notiek darbs grupā, kas sniedz bērniem iespēju atrasties vienaudžu vidū, pilnveidojot saskarsmes iemaņas un sadarbības prasmes. Smeļoties pozitīvu savstarpējo attiecību veidošanas pieredzi, līdztekus tiek attīstīta tēlainā un radošā domāšana, izmantojot interaktīvas mācību metodes. Katram bērnam un jaunietim nodarbībās ir iespēja aktīvi piedalīties, katrs tiek pamanīts un ievērots.

Dizaina studija “Skaistumiņš”(7-16 g.vec.) – dizaina pulciņā „Skaistumiņš” gatavojam nelielus interjera priekšmetus, glezniņas un saiņojam dāvanas. Veidojam ziedus un ziedu pušķus.

Tekstilmākslas studija “Jautrais zirneklītis” – tekstilmākslas pulciņš „Jautrais zirneklītis” apmāca aušanas prasmēs ar senām un mūsdienīgām koka stellēm, galda stellītēm, koka rāmīšiem un kartona pamatiņiem atbilstoši dalībnieku vecuma grupai. Dalībnieku vecums – 6–25 gadi. Aužam šalles, somas, spilvenus, segas, grīdas celiņus un apģērba audumus.