Karjeras nedēļa 2019

No 14.līdz 18.oktobrim Karjeras nedēļā Latvijā norisinājās dažādi pasākumi, kuri saistīti ar šī gada tēmu „Ielogojies nākotnē” – nākotnes profesijas. Arī pamatskolā Rīdze Karjeras nedēļas ietvaros visām klasēm bija jāveido darbi par Nākotnes profesijām.

1.-6.klašu skolēni veidojam A4 vai A3 formāta plakātus par nākotnes profesijām, un 7.-9.klašu skolēni veidoja prezentācijas un video par nākotnes profesijām.  Nedēļas noslēgumā tika izveidotas klašu Nākotnes profesiju grāmatas, kuras  vienkopus ir iespējams apskatīt skolas bibliotēkā.

Profesijas, kuras  skolēni bija aprakstījuši, bija dažādas, piemēram, Raķešmugursomas vadītājs, robots, kas palīdz cilvēkiem, lidojošas automašīnas vadītājs, atommetēja diagnostikas speciālists, putekļu skaitītājs, kuģa tālvadības padītājs, planētu pārvaldītājs, mākslīgā intelekta skolotāja, lāzeršautenes inženieris, mājapaudzētājs, zemūdens arhitekts, kosmosa atkritumu dizaineris, zoodiskaverers, senjoru dzīves kvalitātes uzlabotājs pansionātos, domu un atmiņu ķirurgs, tiktokers, kosmosa atkritumu vācējs, atmiņas ārsts, lidojoša ēdiena pavārs, daudzu atbilžu konsultants, teleportētājs, arhitektnologs, nanorobotu ķirurģijas operators un daudzas citas interesantas profesijas, ar kuru darba pienākumiem un nepieciešamo aprīkojumu tuvāk var iepazīties skolas bibliotēkā. Paldies skolēniem, vecākiem un klašu audzinātājām par ieguldīto darbu nākotnes profesiju izzināšanā.

Fotogalerija no pasākuma pieejama sadaļā “Galerija”