Skolas forma

SIA “AMERI” vārdā pateicamies par līdzšinējo sadarbību, un priecāsimies turpināt sadarbību ar Jums arī nākošajā mācību gadā!

Tā kā paši esam arī ražošanas uzņēmums, tad aicinām pasūtīt skolēnu formas bez starpniekiem mūsu – AMERI interneta veikalā www.skolenuformas.lv, kur to iespējams izdarīt visa gada garumā.

Ja veiksiet pasūtījumus līdz š.g. 20. jūnijam,  tad saņemsiet skolēnu formas līdz nākamā mācību gada sākumam

Veicot pasūtījumu ir šādi piegādes laiki:

Pasūtīšanas laiks Piegādes laiks
Līdz 20243.gada 24.maijam Piegāde 40 dienu laikā
No 25.maija līdz 20.jūnijam Līdz 28.augustam
No 21.jūnija līdz 30.augustam Līdz 1.oktobrim
No 1.septembra līdz 24.maijam Piegāde 40 dienu laikā

Atlaidi 10% apmērā piedāvājam kolektīvajiem pasūtījumiem, ja tos veiksiet uzņēmumā Rūpniecības ielā 32b Rīgā, norēķinoties ar pārskaitījumu vai maksājumu karti, un pasūtījumā būs vismaz 50 izstrādājumi.  Kolektīvos pasūtījumus varat pieteikt pa tālruni 26520944, vai rakstot uz e-pastu: info@ameri.lv.

Skolēnu formām mēs piedāvājam 2 piegādes veidus*: 

  • Saņemt AMERI veikalā Dzirnavu ielā 84, Rīgā – bez maksas;
  • Piegāde uz Omniva pakomātiem;

Pasūtījumiem virs 300 EUR ir bezmaksas piegāde visā Latvijā.

Atgādinām, ka arī nākošajam mācību gadam papildus jau esošajiem T-krekliem un Polo krekliem, piedāvāsim arī lielu popularitāti ieguvušos T-kreklus ar garām piedurknēm, kā arī džemperus ar kapucēm, kas ir silti, ērti, praktiski un stilīgi jauniešiem.

Esam arī atvērti jaunām idejām, kā pilnveidot, vai pamainīt Jūsu skolas formu dizainu.

Kā ikkatru gadu, piedāvājam dziju un audumu atlikumus profesionālo apmācību kabinetu vajadzībām, tādējādi ar gandarījumu veicinot bezatlikumu principu ražošanā.

Ar prieku atkal uzņemsim ekskursijās skolēnus un skolotājus mūsu rūpnīcā Rīgā, Rūpniecības ielā 32b.  Varēsiet iepazīties ar pilnu skolēnu formu ražošana ciklu no dzijas spoles un auduma līdz gatavam apģērbam. Ekskursijas lūdzam pieteikt savlaicīgi pa tālruni 26520944 (Aija).

Priecāsimies par Jūsu atsauksmēm un ierosinājumiem mūsu darba, pakalpojumu un komunikācijas pilnveidošanai.

Uz tikšanos “AMERI”!

Cieņā un pateicībā,

SIA “AMERI” valdes locekle                                                   Aija Āriņa

www.ameri.lv

www.skolenuformas.lv

Sekojiet mums facebook: https://www.facebook.com/AmeriKnitwearStudio

Skolas administrācija pēc Vecāku padomes lūguma ar gandarījumu informē, ka ir veiksmīgi noslēdzies projekts par skolas “formu” alternatīvo piedāvājumu no HEBE, pielāgojot to skolai un mūsu audzēkņu interesēm.

Šajā projektā aktīvi piedalījās skolas vecāku padomes pārstāvji, skolas administrācija, skolēnu pašpārvalde.

Mūsuprāt, ir svarīgi, ka bērni var lepoties ar to, ka mācās pamatskolā “Rīdze”, savukārt skolas apģērbs ar tās emblēmu varētu radīt bērniem gan vienotības sajūtu, gan lepnumu par savu skolu.

Atgādinām, ka HEBE piedāvājums skolas audzēkņiem ir brīvprātīgs, izvērtējot vecākiem savas finansiālās iespējas.

Joprojām obligāta skolas forma ir 1.-4.klašu audzēkņiem, kuri turpina valkāt iepriekš iegādātās vestes vai citu apģērbu no HEBE klāsta, piemēram, džemperi, hūdiju vai džemperkleitu utml. ar skolas emblēmu.

Iepazīties ar piedāvājumu un pasūtīt vēlamo skolas “formas” elementu ir iespējams, apmeklējot HEBE mājas lapu: https://hebe.lv/lv/school-uniform/pre-order/pamatskola-ridze.html

Paldies aktīviem vecākiem par idejām un to īstenošanu.