Deja

“RĪDZE” DEJO!

Tautas deju kolektīvā “Rīdze” dejo dažāda vecuma grupas (7 – 25 g), ap 100 aktīvi dejotāji.

2017.gadā deju kolektīvā tika izveidota jauniešu grupa, kurā dejo skolas bijušie absolventi. Ikviens deju kolektīva dalībnieks ir aktīvs un dzīvespriecīgs dejotājs. Dejotāji regulāri gatavojas un piedalās dažādos pasākumos.

Katru gadu deju kolektīvs priecē savus skatītājus ar koncertiem k/p “Ziemeļblāzma”, Brīvdabas muzejā, Biķernieku trasē, Dundagas estrādē un pilī un citviet Latvijā. Tāpat dejotāji ir piedalījušies dokumentālajā filmā par Dziesmu un deju svētkiem.

Pēdējo gadu laikā esam piedalījušies starptautiskajos festivālos Ķīnā, Indijā un Meksikā,  kur TDK :”Rīdze” atzīta par kolektīvu ar smaidīgākajiem dejotājiem.

TDK “Rīdze” aktīvi dejo gan bērni, gan jaunieši, gan arī pedagogi.

Nāc, dejosim kopā!

MŪSDIENU DEJA

Deju grupa “Rīdze” Mūsdienu deju grupu „Rīdze” 1994. gadā izveidojusi un joprojām vada Ieva Rudzīte. Grupā dejo meitenes no 7 līdz 20 gadiem. Mūsdienu deju skatēs četras reizes iegūtas balvas par labāko horeogrāfiju. Deju grupa “Rīdze” koncertējusi 15 valstīs, tajā skaitā ASV un Kanādā.

Sīkāka informācija par grupu www.ridze.ritmika.lv
Zvani un nāc dejot! Tālr. 29131068

Deju grupa “Stils”(6-25 g.vec.) Deju grupā „Stils” dejotāji no 6 gadu vecumu apgūst klasikas, modernās dejas pamatus ar akrobātiskiem džeza dejas elementiem.