Aktualitātes

Atvērto durvju diena “NĀC, DARĪSIM KOPĀ”

MADARAS APSĪTES DARBU VIRTUĀLA IZSTĀDE
TIK DAŽĀDĀ PASAULE

Madara Apsīte apmeklē pamatskolas Rīdze Interešu izglītības centra zīmēšanas studiju Brīnumotiņa kopš 2015.gada, patreiz mācās 7.klasē. Madara ar prieku zīmē un glezno, piedalās dažādās izstādēs. Viņas zīmētā lelle Sofija jau viesojās RCB Imantas filialbibliotēkas bērnu literatūras nodaļā 2018.gadā izstādē Lelles Sofijas vasara un citās izstādēs. Patreiz, kad mēs nevaram apmeklēt izstādes, lelle Sofija un Madara aicina apskatīt virtuālu izstādi Tik dažādā pasaule Rīgas Centralās bibliotēkas interneta paltformās rcb.lv https://www.rcb.lv/2020/05/madaras-apsites-darbu-izstade-tik-dazada-pasaule/, un instagram.com https://www.instagram.com/p/B_2OP6HJbLj/. Sveicam Madaru ar atklāto izstādi un vēlam arī turpmāk veiksmīgu radošu darbošanos!

Zīmēšanas studijas “Brīnumotiņa” skolotāja Ilze Pomerance

ZĪMĒŠANAS STUDIJAS “BRĪNUMOTIŅA” IZSTĀDE “SAULES DĀRZS”

Aicinām apskatīt pamatskolas “Rīdze” Interešu izglītības centra zīmēšanas studijas “Brīnumotiņa” virtuālo pavasara izstādi “SAULES DĀRZS” pamatskolas “Rīdze” interneta vietnes facebook.com profilā . Paldies visiem “Brīnumotiņas” audzēkņiem par darbu šajā mācību, radošā darba gadā! Jauku skatīšanos un skaistu, krāsainu vasaru vēl “Brīnumotiņa un skolotāja Ilze Pomerance!

SVEICAM KONKURSA – IZSTĀDES “RADI ROTĀJOT” LAUREĀTUS!

Līdz 18.martam Skolēnu pilī var aplūkot  XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādes – konkursa  “Radi rotājot” 1.kārtas izstādi. Sveicam konkursa laureātus no pamatskolas “Rīdze” Interešu izglītības centra  pulciņiem – Ullu Klapkalni, Ralfu Vītoliņu, Monu Vītoliņu un Elizabeti Matuli no tekstilmākslas studijas “Jautrais zirneklītis”, Annu  Dripi, Emīliju Dreibanti un Lauru Reki no zīmēšanas studijas “Brīnumotiņa”, Luīzi Zeltiņu un Anniku Kuplēnu no Audumu apgleznošanas  studijas, Nelliju Kukli un Paulu Cibuli no Grafikas studijas un jauno mākslinieku grupu Lizeti Barkāni, Ullu Klapkalni, Lauru Ameriku, Hannu Guršponi, Emmu Helmani, Danielu Ligeri, Līvu Mervinu, Patrīciju Ozolu, Evitu Šulmani, Agnetu Auziņu, Diānu Jandavu no keramikas pulciņa! Laureātu darbi tiek izvirzīti dalībai konkursa 2.kārtā. Aicinām apmeklēt izstādi!

LIDICE 2020

No š.g. 22.janvāra līdz 10.februārim Latvijas Universitātes Zinātņu mājā atvērta 48.Starptautiskās bērnu mākslas izstādes-konkursa “Lidice 2020” Latvijas kārtas laureātu darbu izstāde.  Visi  laureātu darbi tiek nosūtīti tālāk uz Čehiju, dalībai 2.kartā.

Sveicam  laureātus no pamatskolas “Rīdze” Interešu  izglītības centra pulciņiem – Katrīnu Keišu un Anniku Kuplēnu no audumu apgleznošanas studijas, Emmu Helmani no keramikas pulciņa un Dārtu Dobrāju no zīmēšanas studijas Brīnumotiņa!  Aicinām apmeklēt izstādi!

Laureātu apbalvošanas pasākums š.g. 10.februarī Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3.