Aktualitātes

SVEICAM KONKURSA – IZSTĀDES “RADI ROTĀJOT” LAUREĀTUS!

Līdz 18.martam Skolēnu pilī var aplūkot  XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādes – konkursa  “Radi rotājot” 1.kārtas izstādi. Sveicam konkursa laureātus no pamatskolas “Rīdze” Interešu izglītības centra  pulciņiem – Ullu Klapkalni, Ralfu Vītoliņu, Monu Vītoliņu un Elizabeti Matuli no tekstilmākslas studijas “Jautrais zirneklītis”, Annu  Dripi, Emīliju Dreibanti un Lauru Reki no zīmēšanas studijas “Brīnumotiņa”, Luīzi Zeltiņu un Anniku Kuplēnu no Audumu apgleznošanas  studijas, Nelliju Kukli un Paulu Cibuli no Grafikas studijas un jauno mākslinieku grupu Lizeti Barkāni, Ullu Klapkalni, Lauru Ameriku, Hannu Guršponi, Emmu Helmani, Danielu Ligeri, Līvu Mervinu, Patrīciju Ozolu, Evitu Šulmani, Agnetu Auziņu, Diānu Jandavu no keramikas pulciņa! Laureātu darbi tiek izvirzīti dalībai konkursa 2.kārtā. Aicinām apmeklēt izstādi!

LIDICE 2020

No š.g. 22.janvāra līdz 10.februārim Latvijas Universitātes Zinātņu mājā atvērta 48.Starptautiskās bērnu mākslas izstādes-konkursa “Lidice 2020” Latvijas kārtas laureātu darbu izstāde.  Visi  laureātu darbi tiek nosūtīti tālāk uz Čehiju, dalībai 2.kartā.

Sveicam  laureātus no pamatskolas “Rīdze” Interešu  izglītības centra pulciņiem – Katrīnu Keišu un Anniku Kuplēnu no audumu apgleznošanas studijas, Emmu Helmani no keramikas pulciņa un Dārtu Dobrāju no zīmēšanas studijas Brīnumotiņa!  Aicinām apmeklēt izstādi!

Laureātu apbalvošanas pasākums š.g. 10.februarī Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3.