Skolēniem veiksmīgs starts “Junior Achievement Latvia” konkursos

2022.gada 6.jūnijā noslēdzās izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Banku un veikalu tīklu “Pepco” organizētais finanšu pratības konkurss 1.-4. klašu skolēniem “Mana vārdnīciņa” un 5.–9. klašu skolēniem “Biznesa pasakas”. Mācību gada laikā konkursiem tika iesniegtas 328 finanšu terminu vārdnīcas un 454 biznesa pasakas no 62 Latvijas skolām.  

Priecājamies, ka konkursa laureātu vidū ir arī pamatskolas „Rīdze” audzēkņi, kas sociālo zinību ietvaros izzināja finanšu pratības tēmas un rakstīja Biznesa pasakas.

6.b klases skolēns Kārlis Eduards Kovaļenoks kopā ar skolotāju Solvitu Lauzēju 6.jūnijā tika aicināti uz „Biznesa pasaku” noslēguma pasākumu Latvijas Bankā un piedalīties izzinošā ekskursijā Latvijas Nacionālajā teātrī, savukārt atzinības rakstus septembra sākumā skolā saņema 6.a klases audzēknes Paula Teivāne, Beatrise Voiciša, 6.b klases skolēni Katrīna Onužāne, Laura Jansone, Elza Kārkliņa un 7.b klases skolniece Līva Mervina. Mācību gada laikā skolēnu pasakas tiks publicētas. Paldies skolotājām Sandrai Šteinbergai, Ingai Vīksnai, Solvitai Lauzējai par skolēnu sagatavošanu konkursam! Lai arī šogad izdodas interesantas Biznesa pasakas.