“ Rīdzes” audzēkņi aktīvi piedalās zīmējumu konkursā “Sargāsim Latviju kopā!”

Ārlietu ministrija un tās sadarbības partneri – Aizsardzības ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Transatlantisko organizāciju izteica pateicību pamatskolai “ Rīdze” par audzēkņu aktīvu dalību zīmējumu konkursā “Sargāsim Latviju kopā!”

Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no visas Latvijas – kopā tika saņemti 538 zīmējumi no 55 izglītības iestādēm. Ārlietu ministrija bija gandarīta par lielo atsaucību, darbu kvalitāti, skolēnu radošumu un būtisko ieguldījumu sava redzējuma par Latvijas drošību un aizsardzību paušanā.

Konkursa laureāti saņēma balvas no Ārlietu ministrijas un NATO publiskās diplomātijas nodaļas, kā arī devās kopīgā ekskursijā uz Ādažu militāro bāzi un poligonu.

Pamatskolu “ Rīdze” godam pārstāvēja 2b.klases skolniece Annija Amoliņa, iegūstot savā vecuma grupā 1. vietu, kā arī 1b.klases skolnieces Esteres  Blunovas, 2b.klases skolēnu: Adeles Turkas, Šarlotes Riškovas un Artūra Martinova darbiem  iekļuvuši 40 labāko darbu skaitā un līdz 9. maijam apskatāmi Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) skolēnu zīmējumu izstāde. Izstāde apskatāma LNB darba laikā.

Laureātu un izstādīto darbu saraksts pieejams šeit: Noslēdzies skolēnu zīmējumu konkurss “Sargāsim Latviju kopā” | Ārlietu ministrija (mfa.gov.lv)

Informācija par izstādi pieejama šeit: https://www.lnb.lv/lv/skolenu-zimejumu-izstade-sargasim-latviju-kopa

Prieks radoši strādāt ar aizrautīgiem, talantīgiem un čakliem skolēniem.

Paldies par īpašu atbalstu 2b.klases audzinātājai Baibai Breijerei!

Vizuālās mākslas kolotāja Dace Broka