Teātra dienas pamatskolā ,,Rīdze’’

27. martā pasaulē atzīmē Starptautisko teātra dienu. Arī pamatskolā ,,Rīdze’’ jau otro gadu notiek Teātra dienai veltīti pasākumi.

  Gatavojoties svētkiem, skolēni vāca un apkopoja informāciju par Latvijas teātriem, izrakstīja aforismus par teātri un mākslu, noformēja klašu durvis un gatavojās teātra sporta turnīram.

  27. 03. notika Teātra sporta sacensības, kurās  sacentās  5.,  6. , 7., 8.  klašu skolēni.  Piekto klašu grupā uzvarēja 5.b klases komanda,  sesto klašu grupā – 6.a klases komanda, 7.klašu grupā – 7.a klases komanda, 8.klašu grupā –  8.a klases komanda.

  Skolēni izspēlēja vienu situāciju ar dažādām emocijām, iejutās televīzijas raidījumu vadītāju lomā, centās pārliecināt publiku par sava viedokļa pareizību, izspēlēt situācijas, kas varētu būt notikušas pirms dzīves beigām.

Dalībniekus vērtēja kompetenta žūrija, tika vērtēta stāsta veidošana, prasme improvizēt, iejušanās dažādos tēlos, emocijas, sadarbība un līdzjutēju atbalsts.

   Nākamajās nedēļās par ceļojošo Lieldienu zaķi sacentās 7.a un 8.a klase, 5.b un 6.a klase. Turnīrā, kas notika 10.04.,  sīvā cīņā uzvarēja 7.a klases komanda.

  Teātra dienu pasākumi skolā beidzās 15. aprīlī, kad notika pēdējais turnīrs, kurā ceļojošo balvu saņēma 6.a klase.