Skaļās lasīšanas sacensības pamatskolā ,,Rīdze’’

Novembrī mūsu skolas skolēni piedalījās Skaļās lasīšanas sacensībās, kuru pirmā kārta notika klašu grupās. 

   No katras klases tālāk tika izvirzīti trīs skolēni. Pēc tam skolēni sacentās vecumposmu grupās.  Sacensība notika 1.-3., 4.-6. un 7.-9. klašu grupā. No katras vecumposmu grupas tika izvirzīti seši skolēni dalībai finālā. Kopumā finālā piedalījās 18 skolēni.

  22. 11. plkst. 8.30  pamatskolas ,,Rīdze’’ zālē notika Skaļās lasīšanas sacensību fināls. Skolēni lasīja iepriekš nesagatavotus prozas fragmentus no pašu izvēlētām daiļliteratūras grāmatām un iepriekš sagatavotu dzejoli par Latviju. Pasākuma ievadā par savu lasīšanas pieredzi pastāstīja Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuziniks.

  1.-3. klašu grupā 1. vietu ieguva Bille Butule no 2.a klases, 2.vietu –  Emija Jonāne no 3.b klases, trešo vietu – Grēta Dobrāja no 1.b klases.

   4.-6. klašu 1.vietu ieguva Dāvis Buņķis no 6.a klases, otro vietu  – Līna Rība no 4.b klases, 3.vietu – Dārta Dobrāja no 5.b klases.

 7.-9. klašu grupā 1.vietu ieguva Marta Mackeviča no 8.a klases. 2.vietu – Bruno Melnis no 9.a klases, 3.vietu -Lorete Innus  no 9.b klases.  Visi  fināla dalībnieki saņēma diplomus, skolas nozīmīti un saldās balvas, bet 1.-3. vietu ieguvēji tika sveikti ar Bērnu žūrijas grāmatām.