“Rīdze” plaši pārstāvēta ZZ čempionātā

Izpildot vairākus sagatavošanās uzdevumus, pamatskolas “Rīdze” 5.a klase, 5.b klase, 6.a klase, 6.b klase, 7.a klase un 8.b klasei šogad veiksmīgi sasniedza ZZ čempionāta finālu, kas norisinājās Sporta kompleksā “333”.

Skolēniem šogad sagatavotas astoņas Fināla stafetes – “Zelta Zivtiņas” akvaparkā skolēniem jāpārvar slidens un slapjš ūdens ceļš, citi ritmiski griež zinātnes centra AHHAA lielriteni vai pārvar šķēršļus “Tele2” iedvesmojošā zonā “Vēl augstāk ar “Tele2””. “Sadales tīkla” zonā par līderiem kļūst skolēni ar vislabāko atmiņu. Stafete KOPĀ UZ UZVARU māca nedarīt citiem to, ko negribam, lai dara mums, un darboties kopā lielā komandā. Dabas pazinēji un aizstāvji var izcelties ŠĶIRZIŅA stafetē, bet BUMBO UN RIPO zonā, izrādās, par līderi ir jākļūst kādam citam no komandas, kamēr īstais līderis pakāpjas malā vai šajā gadījumā iekāpj kartingā.
 

Daudzi spēkus izmēģina arī Brīvo aktivitāšu zonā, kur liela rosība, kā ierasts, valda pie FIZMIX telts, pašiem mēģinot saslēgt elektrisko ķēdi un piedaloties citos aizraujošos eksperimentos. Zinātnes centrs AHHAA piedāvā izzināt kosmosa noslēpumus, SEB sarīkojis finanšu spēli un iespēju nofotografēties ar “selfijdronu”, savukārt Ropažu novada pašvaldība sarīkojusi aktuālu Instagram spēli.

Tikmēr skolotāji pulcējas Skolotāju zonā, kur šodien izskan vairākas noderīgas lekcijas.