Pamatskolas “Rīdze” skolēns 2023. Mēs lepojamies!

rpt

      2024. gada 6. februārī Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” notika pasākums “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!”, kurā piedalījās arī mūsu skolas izvirzītais 7. klases skolēns Artūrs Ameriks, skolas direktore un Artūra klases audzinātāja Baiba Rudene.

Artūrs ir centīgs, rosīgs un atbildīgs  mācību darbā- vidējā atzīme pirmo pusgadu beidzot ir 8,3. Viņš ir arī aktīvs sportists, nodarbojas ar kalnu slēpošanu, iegūstot godalgotas vietas starptautiskās sacensībās- Lietuvas kausā – 3. vieta 1. posma sacensībās, iepriekš pirmais Latvijā paralēlajā slalomā,  zēns aizstāv skolas godu arī Rīgas pilsētas starpskolu futbola sacensībās, kur komanda ieguva 5.vietu Rīgas pilsētā.   

Artūru pamatskolas “Rīdze” kolektīvs un vecāki atpazīst kā mūziķi un aktieri. Viņš kopā ar brāli un māsu vairākkārt uzstājušies skolas pasākumos, ar klases biedriem  vienmēr ir labdarības akciju dalībnieku un organizētāju pulkā, iepriecinot Gaismas internātskolas bērnus gan ar dziedāšanu, gan ukuleles spēli, gan aktiermeistarību, piedaloties muzikālajā izrādē ”Uz Tobago!” un skolas Ziemassvētku koncertā “Sūnu ciema zēni”.  

Artūrs ir ilggadējs zēnu kora “Bastejpuikas” dziedātājs, ar savu piemēru iedvesmojot jaunākos kora dalībniekus, dziedāts gan koru skatēs, skolas koncertos, Rīgas baznīcās, gan ārzemju koncertizbraukumos. Artūrs savas izjūtas radoši prot izteikt arī mākslā, viņa darbi arvien skatāmi skolas izstādēs.  

Ar savu emocionālo inteliģenci Artūrs Ameriks ir iedvesma un paraugs pārējiem pamatskolas “Rīdze” skolēniem.

Artūrs Ameriks  saņēma Rīgas domes pateicības rakstu “Par būtisku ieguldījumu skolas attīstībā un skolas tēla popularizēšanā”. 

Apsveicam un lepojamies!