Labākie pārdevēji nāk no Rīdzes

Sestdien, 3.decembrī ,Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku tirdziņā CITS BAZĀRS pasniegtas balvas labākajiem SMU deviņās nominācijās. Šoziem pēc divu gadu pārtraukuma CITS BAZĀRS atkal norisinājās klātienē, kur tirdzniecības centrā “Domina Shopping” savus izstrādājumus piedāvāja 270 skolēnu uzņēmumi no visas Latvijas. Pasākumā pirmo reizi piedalījās arī pamatskola Rīdze un skolu pārstāvēja SMU “Lotilio”. Pasākumu organizē Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

Pasākuma norisi pozitīvi vērtē izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia“ vadītājs Jānis Krievāns: “Patīkami bija redzēt tik daudz motivētu jauniešu vienuviet, kas īsā laikā pratuši radīt inovatīvus, oriģinālus un jau gatavus produktus, ne vien ideju prototipus. Gadatirgus ir iespēja jauniešiem dzīvē sastapt savus mērķa klientus, dzirdēt viņu atsauksmes un ieteikumus. Cits Bazārs ir apliecinājums, ka jaunajai paaudzei ir uzņēmēja gars un prasme ieceres realizēt.”

Pasākuma ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai pircēji, bet arī vairāk kā 50 pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes, pasniedzot balvas deviņās nominācijās.

Kā “Labākā SMU pārdošanas komanda” pamatskolu grupā šajā nominācijā sevi lieliski parādīja SMU “Lotilio”  – Tīna Mellupe un Lote Miķelsone no pamatskolas Rīdze 6.a klases, kuras nodemonstrēja izcilas pārdošanas prasmes, piedāvājot pircējiem matu rotas Scrunchie. Apsveicam meitenes ar panākumiem!

Savukārt, 4.decmebrī reģionālajā gadatirgū CITS BAZĀRS Iecavā piedalījās SMU “MPjūrmalnieki” – Artūrs Ameriks, Pauls Rikards un Regnārs Čuda no 6.a klases, kas tirdziņā arī ieguva nomināciju “Labākā pārdošanas komanda”. Sveicam zēnus ar panākumiem! Skolēni gatavojas nākamajiem reģionālajiem gadatirgiem un tirdziņam skolā.  Lai izdodas attīstīt savas uzņēmējspējas!