Skolēniem augsti sasniegumi vizuālās mākslas konkursā!

Vizuāli plastiskās mākslas pedagogi mūs turpina pārsteigt, šobrīd gan darbojoties ar bērniem attālināti, bet turpinot saņemt izcilas balvas par rudenī veikto darbu!

III Starptautiskais Vizuālās mākslas konkursā “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot”, Zīmēšanas un Grafikas studijas vadītājas Astrīdas Zīles audzēkņi saņēmuši izcilu vērtējumu!

Konkursā piedalījās 1091 darbs no 95 izglītības iestādēm Latvijā,  Lietuvā un Baltkrievijā, žūrijā tādas pazīstamas kultūras personības –  Marija Kaupere, Māris Brancis, Uldis Zuters un Arunas Vaitkus. Konkursā kopā godalgoti 156 darbi.

Sindija Martinsone1. vietas ieguvēja! Konkursā ir tikai 15 darbi, kuriem piešķirta 1. vieta! Mēs priecājamies un atkal lepojamies! Sindija mācās mūsu skolas 5.klasē, brīvajā laikā nodarbojas ar airēšanu, ir meitene ar dzirksti, kuras  atraktivitāte pārtop skaistos mākslas darbos.

3.vieta šajā konkursā – Sofijai Igaunei. Viņa uz Astrīdas Zīles nodarbībām nāk no 13. vidusskolas, lai tieši “Rīdzē” apgūtu šīs smalkās profesionālās lietas. Sofija mācās 2.klasē, ir ļoti  zinātkāra, jo uz katru jautājumu vienmēr gaida ļoti izsmeļošu atbildi. Un te ir tā vieta, kur gūt!

Dārta Repša konkursāpārsteigusi visus, iegūstot Jelgavas novada simpātiju balvu. Dārta  pārstāv Rīgas Kultūru vidusskolu, mācās 5.klasē, ar prieku auklē savu mazo  māsiņu, bet brīvajā laikā nodarbojas ar rokdarbiem.

Jūtiet? Šis ir īstais laiks mākslai. Distancējamies un brīvajos brīžos turpinām  rosīties radoši!